Wielce Zwodnicza Scenografia Strony - wybierz przebranie: Sprawa Baudelaire'ów, Tajemnica WZS lub Snicket

niefortunna strona

o stronie

Drogi Czytelniku!

Interesuje Cię zapewne, dlaczego autorki tej strony kłopotały się jej założeniem, skoro w sieci można znaleźć mnóstwo stron o przygnębiających książkach Lemony'ego Snicketa, w tym kilka polskojęzycznych?

Otóż obdzwaniając wszystkie znajome wolontariuszki i wszystkich znajomych wolontariuszy niżej podpisane ustaliły, że strony internetowe na temat "Serii Niefortunnych Zdarzeń" autorstwa pana Lemony'ego Snicketa, które obejrzeli wspomniani członkowie wiadomego stowarzyszenia, a które także autorki listu przeglądały od czasu do czasu, szukając kontaktu z ludźmi stosunkowo szlachetnymi, były bardzo bogatym źródłem informacji na temat wspomnianej serii. Jednak nie całkiem tego szukały.

Narzekając na odcięcie od informacji, odkryły nagle, jak głupie były, zdając się jedynie na innych. Poczuły, że to ostatni dzwonek, żeby założyć własną stronę o "Serii Niefortunnych Zdarzeń".

Wyżej wymienione i nizej podpisane autorki tej strony postarają się zamieścić na niej wszystko to, co znalazły, znajdują i znajdą, a co jest powszechnie niedostępne w naszym kraju, na przykład ze względów zmniejszenia skali kampanii reklamowych, a w związku z tym - o wiele mniejszego zainteresowania wynikami badań pana Snicketa w Polsce. Wśród skarbów tych znajduje się między innymi historia czwartego od końca przyjęcia u Baudelaire'ów, opisy wydawnictw powiązanych z Serią wzbogacone fotografiami, mnóstwo mglistych domysłów i wyszczególnionych, solidnych faktów.

Ty jednak, Czytelniku, nie jesteś zobowiązany do zagłębiania się w historię człowiaka za kulisami historii sierot w takim stopniu, w jaki zagłębiły się w nią autorki strony. Dotychczasowa lektura książek Pana Snicketa przysporzyła Ci już zapewne wystarczająco smutku i niewygodnej wiedzy, a zapoznanie się z tą niefortunną stroną może je jedynie pogłębić.

Z całym należnym szacunkiem,
Random i Luniasta

autorki

Random - GG: 2440808, tlen: niegrozna, e-mail: w.zasadzie.niegrozna@gmail.com

Luniasta - GG: 7572834, tlen: luniasta, e-mail: luniasta@gmail.com

dane techniczne

Strona jest dostosowana do wszystkich rozdzielczości od 800*600 wzwyż, rozdzielczość optymalna: 1024*768.

Strona działa poprawnie pod większością przeglądarek, ale ze względu na wsparcie dla nowoczesnych technologii, które zostały na niej wykorzystane, polecamy przeglądarki zalecane przez BrowseHappy.

podziękowania

Autorki strony dziękują Michałowi za wprowadzenie do PHP i mają nadzieję, że dalsze zagłębianie się w ten język będzie dzięki niemu bardziej fortunne niż książki pana Snicketa.

Dziękujemy również stronie Kalibrowi10000 za pattern oraz stronom Angelic trust i Cirratus za brushe wykorzystane w stylu "Tajemnica WZS".

"Seria Niefortunnych Zdarzeń" i jej bohaterowie należą do Lemony'ego Snicketa alias Daniela Handlera. Opublikowane na stronie materiały opublikowane służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym i służą do użytku prywatego.

idź do góry
© Copyright 2006-2010 Random and Luniasta / XHTML 1.0 Strict Valid /
gdyby nie fakt, że Internet Explorer to beznadziejna przeglądarka, nie byłoby tego tekstu