Wielce Zwodnicza Scenografia Strony - wybierz przebranie: Sprawa Baudelaire'ów, Tajemnica WZS lub Snicket

lemony snicket: seria niefortunnych zdarzeń
wydanie dvd

list do widzów

Drogi Widzu,

Jeśli do Twoich ulubionych przyjemności należy oglądanie filmów o śpiewających króliczkach, wybuchających statkach kosmicznych czy też tym podobne rozrywki, to niniejsza płyta DVD NIE jest przeznaczona dla Ciebie.

Trzymasz bowiem w rękach film bardzo niepokojący, co w tym przypadku oznacza „trzymającą w napięciu opowiastkę o nieszczęśliwym losie osieroconego rodzeństwa, w której pojawia się czarny charakter hrabia Olaf (Jim Carrey), pożądający fortuny należącej do dzieci”. W historii tej znalazło się też miejsce dla tajemniczego pożaru , pysznego obiadku, Jima Carrey’a , strasznych pijawek, bardzo jadowitej żmii, Meryl Streep oraz pewnego narratora o bardzo podejrzanym nazwisku Jude Law.

Aby rzecz uczynić jeszcze bardziej posępną , postanowiono urozmaicić film o dodatki, w tym komentarz mojej skromnej osoby i scenki usunięte z filmu z racji swej drastyczności. Pozostaje mi dalej śledzić jeszcze dzieje rodzeństwa Baudelaire, choć Wy możecie poszukać lżejszej strawy na miły wieczór, jak choćby golonki czy flaków.

Z poważaniem
Lemony Snicket

dodatki

dźwięk

Dźwięk: DD 5.1 polski (dubbing), angielski, czeski.

Autor: Quigley

idź do góry
© Copyright 2006-2010 Random and Luniasta / XHTML 1.0 Strict Valid /
gdyby nie fakt, że Internet Explorer to beznadziejna przeglądarka, nie byłoby tego tekstu