Wielce Zwodnicza Scenografia Strony - wybierz przebranie: Sprawa Baudelaire'ów, Tajemnica WZS lub Snicket

prace konkursowe

Poniżej znajdziecie najlepsze prace nadesłane na Niefortunny Konkurs.

pierwsze miejsce

Droga Administracjo Niefortunnej Strony,

Czy znacie termin "zbiórka"? Gdyby świat był miejscem pełnym wesołości i śmiesznych przypadków, które wydarzałyby się miłym i kulturalnym ludziom, termin "zbiórka" oznaczałby rodzaj wesołego zebrania o wyznaczonej porze, na którym spotykaliby się rozentuzjazmowani koloniści, dowcipni strażnicy miejscy lub rozmiłowani w życiu lasy harcerze. Niestety świat jest miejscem ponurym mi pełnym niegodziwości, a w takim świcie "zbiórka" znaczy mniej więcej zebrany w drodze żmudnego dochodzenia zbiór przedmiotów, z których wyłania się straszliwa tajemnica na temat okoliczności pewnego pożaru.

W załączniku znajdziecie fatalną fotografię przedmiotów z biurka. Jestem zmuszony przesłać na Wasz adres rezultaty mojego dochodzenia, bo tu, gdzie się ukrywam nie są bezpieczne. Liczę, że ocaleje chociaż ta dokumentacja, chociaż widoki na to też są nienajlepsze.

Z pewnością nie będziecie mieli ochoty otwierać tego załącznika, który zawiera ostatni list napisany przez mojego drogiego przyjaciela, a także sugestię, że w jego zniknięcie zamieszany może być odłam pewnej tajnej organizacji. Radzę poprostu odłożyć to zdjęcie na kupkę innych dokumentów graficznych, które z pewnością spływają do Was od innych ludzi, którzy wbrew okrutnemu losowi pozostali wierni ideałom wolontariuszy.

Z poważaniem,

Błażej Staryszak
U nas zawsze cicho sza

Praca Błażeja Staryszaka

wyróżnione prace

magnolia91

magnolia91

marta_2309

Praca marta_2309

Praca marta_2309

Praca marta_2309 idź do góry
© Copyright 2006-2010 Random and Luniasta / XHTML 1.0 Strict Valid /
gdyby nie fakt, że Internet Explorer to beznadziejna przeglądarka, nie byłoby tego tekstu