Wielce Zwodnicza Scenografia Strony - wybierz przebranie: Sprawa Baudelaire'ów, Tajemnica WZS lub Snicket

the beatrice letters

ogólne informacje

Nie powinieneś czytać cudzej poczty... zwłaszcza, gdy jest zaadresowana do Lemony'ego Snicketa albo kogoś o imieniu Beatrycze.

"Listy Beatrycze" to znakomity zbiór prywatnej korespondencji, który rzuca światło na tajemnice otaczające Lemony'ego Snicketa i "Serię Niefortunnych Zdarzeń". "Listy Beatrycze" zawierają materiał dowodowy, który każdy powinien przestudiować, a w którego skład wchodzą:

źródło: LemonySnicket.com
tłumaczenie: Random

wydanie w Polsce

Wydawnictwo Egmont nie planuje wydania "Listów Beatrycze" w najbliższej przyszłości.

streszczenie

Kim jest Beatrycze, kobieta, której pan Snicket dedykuje każdą książkę? Nie ma pytania, które byłoby częściej zadawane przez fanów Lemony'ego Snicketa. Dziś ten urokliwy zbiór korespondencji pomiędzy Lemonym Snicketem a Beatrycze dostarcza odpowiedzi na to, a także na inne, bardziej niepokojące pytania, takie jak: "jaki był Hrabia Olaf, gdy był chłopcem" i "jaki jest skład naprawdę dobrego napoju z piwa korzennego i lodów"?

Czytelnicy szukający wskazówek do "Serii Niefortunnych Zdarzeń", która osiąga szczytowy moment w tym sezonie ze względu na publikację Trzynastej Księgi, powinni postępować bardzo ostrożnie: im głębiej zbadają "Listy Beatrycze", tym więcej rozszyfrują.

Źródło: wydawnictwo Egmont
Tłumaczenie: Random

beatrycze odsłonięta

Lipiec 2006

Drogi czytelniku!

Za mniej niż trzy miesiące nastanie "Koniec". Czy dzieci Baudelaire'ów przeżyją ostatnią część Serii Niefortunnych Zdarzeń? Czy wszystkie księgarnie będą szturmowane przez wściekłe tłumy? Czy szlachetność zwycięży? Czy Beatrycze, której Lemony Snicket dedykuje każdą ksiżąkę w Serii Niefortunnych Zdarzeń, cudownie powróci? Czy świat zamieni się w zapłakane ruiny?

Alarmująco, na jedno lub więcej z tych pytań poznacie odpowiedź wcześniej, niż myślicie. Piątego września, kilka tygodni przed publikacją "Końca", Lemony Snicket udostępni wam "Listy Beatrycze", nieznośnie prywatną kolekcję osobistej korespondencji. Ta skarbnica materiałów dowodowych, zawierająca notatkę przekazaną w klasie, wstrząsający telegram, zakodowany sonet i rozpaczliwe błaganie o pomoc wysyłane pomiędzy panem Snicketem a Beatrycze, obejmuje wydarzenia zaczynające się na długo przed "Przykrym Początkiem" i ciągnące się długo za "Końcem".

Tysiące ludzi ściągnęło już i uzupełniło "Trzynaście szokujących sekretów", mając nadzieję na bycie przygotowanym na ostatni odcinek Serii Niefortunnych Zdarzeń. "Listy Beatrycze" sugerują, że jest jeszcze przynajmniej jeden - a być może dwa - sekrety, które musicie znać.

Czy nie wolelibyście, żebyśmy o tym nie wspominali?

Z całym należnym szacunkiem,
Wydawnictwo HarperCollins

źródło: AuthorTracker.com
tłumaczenie: Random

list z okładki

Ściśle tajne - tylko dla czytelników głęboko zainteresowanych sprawą Baudelaire'ów. Jakże mi ich żal.

Z całym należnym szacunkiem,
Lemony Snicket

book blast

Pięć niepokojących rzeczy znalezionych w "Listach Beatrycze" Lemony'ego Snicketa:

źródło: HarperCollins
tłumaczenie: Random

linki

Obejrzyj okładkę "The Beatrice Letters"

Obejrzyj okładkę "The Beatrice Letters" wydawnictwa Egmont

Obejrzyj "The Beatrice Letters" od frontu

Obejrzyj wnętrze "The Beatrice Letters" i plakat

Obejrzyj "The Beatrice Letters" od tyłu

Obejrzyj jedną ze stron książki

Przeczytaj pierwszy list Beatrycze do Lemony'ego

Przeczytaj pierwszy list Lemony'ego do Beatrycze

Obejrzyj pierwszy list Beatrycze do Lemony'ego: część 1 i część 2

idź do góry
© Copyright 2006-2010 Random and Luniasta / XHTML 1.0 Strict Valid /
gdyby nie fakt, że Internet Explorer to beznadziejna przeglądarka, nie byłoby tego tekstu