Wielce Zwodnicza Scenografia Strony - wybierz przebranie: Sprawa Baudelaire'ów, Tajemnica WZS lub Snicket

the bad beginning rare edition

ogólne informacje

Tytuł: The Bad Beginning Rare Edition
Wydawnictwo: HarperCollins
Data wydania: 23 września 2003
Liczba stron: 192

Wydawnictwo HarperCollins opublikowało kolejną edycję "Przykrego Początku" pod nazwą "The Bad Beginning: Rare Edition". Wydanie to zawiera nową okładkę, portret głównych postaci i dodatkowy rozdział z komentarzami Snicketa, które nawiązują do zdarzeń z późniejszych tomów SNZ.

streszczenie

Czy jest ktoś, kto nie ma jeszcze dość Baudelaire'ów i pozornie nie kończącego się pasma ich nieszczęść? Oto coś dla tych, którzy nie mają dość, a także dla fanów Snicketa, moli książkowych i wszystkich innych dziwaków - gustownie wydana edycja najmniej gustownego tytułu wydawnictwa HarperCollins: "Przykrego Początku". To książka, którą można obwiniać za rozpoczęcie tego wszyskiego; książka, która rozeszła się w ponad dwóch milionach egzemplarzy i zapoczątkowała serię, która rozeszła się w ponad dziesięciu milionach egzemplarzy. Ta rzadka edycja zawiera rozszerzony tekst, indeks i eleganckie pudełko zawierające upominek w postaci oprawionego w pamiątkową ramkę portretu bohaterów i czarnych charakterów, którzy czynią serię tak nieprzyjemną w czytaniu. Ta przepięknie zaprojektowana Rzadka Edycja pierwszej księgi w Serii Niefortunnych Zdarzeń może zdawać się cudowna - nie pozwól się jednak zmylić. Jej zawartość jest tak odrażająca, jak zawsze.

tłumaczenie: Random

list do czytelników

Drogi czytelniku!

"Rzadki" jest słowem, które może oznaczać "mający mało ścisłą i zdecydowanie nieprzyjemną konsystencję" albo "nieco trudniejszy do znalezienia". Przykro mi poinformować cię, że ta rzadka edycja "Przykrego Początku" wpasowuje się w obie definicje. W tym pudełku możecie znaleźć:

Moim smutnym obowiązkiem jest ujawnienie tych materiałów, ale ty możesz poszukać czegoś, co nieco łatwiej znaleźć, i co będzie miało bardziej przyjemną konsystencję.

Z całym należnym szacunkiem,
Lemony Snicket

tłumaczenie: Random

linki

Przeczytaj komentarze do Rare Edition po polsku

Przeczytaj komentarze do Rare Edition po angielsku na forum 667 Dark Avenue

Obejrzyj pudełko z "The Bad Beginning Rare Edition"

Obejrzyj okładkę "The Bad Beginning Rare Edition"

Obejrzyj portret dodany do "The Bad Beginning Rare Edition"

idź do góry
© Copyright 2006-2010 Random and Luniasta / XHTML 1.0 Strict Valid /
gdyby nie fakt, że Internet Explorer to beznadziejna przeglądarka, nie byłoby tego tekstu