Wielce Zwodnicza Scenografia Strony - wybierz przebranie: Sprawa Baudelaire'ów, Tajemnica WZS lub Snicket

seria niefortunnych zdarzeń

fanlisting - nowy regulamin

Dziś fanlisting Serii Niefortunnych Zdarzeń został wyposażony w nowy regulamin. Nieco zmodyfikowana została także jego forma. W związku z tym do wszystkich zarejestrowanych w fanlistingu zostały wysłane maile z prośbą o akceptację regulaminu i spełnienie jego warunków. Bardzo prosimy o lekturę nowych zasad i jak najszybsze odpisanie na maile.

Tych natomiast, którzy dotąd nie zarejestrowali się w fanlistingu, serdecznie do tego zapraszamy.

Przypominamy także, że w przypadku pobrania z naszej strony szablonu (a w przyszłości także innych rzeczy) należy zgłosić to w księdze gości, podając adres swojego bloga.

data: 08.07.2007, 23:15 / autor: Random / kategoria: strona - aktualizacje
nie komentuj! (6)


czerwcowy authortracker

Na naszej stronie tradycyjnie już znalazło się właśnie tłumaczenie najnowszego authortrackera wysłanego z LemonySnicket.Com

data: 19.06.2007, 18:09 / autor: Luniasta / kategoria: seria niefortunnych zdarzeń
nie komentuj! (14)


authortracker

Dzisiaj rozesłany po fanach Serii AuthorTracker, w którym znajdujemy garść interesujących informacji o wznowieniu "Przykrego początku" i "Gabinetu gadów", znajduje się już na naszej stronie, przetłumaczony i do Waszej dyspozycji.

data: 08.05.2007, 21:14 / autor: Luniasta / kategoria: seria niefortunnych zdarzeń
nie komentuj! (16)


rozmowy i dodatki

Jeśli cierpicie z powodu nadmiaru czasu i zbyt dobrego nastroju, zapraszamy do przeczytania tłumaczenia transkryptu rozmowy telefonicznej między Merritem i Snicketem, dotyczącej przede wszystkim albumu "The Tragic Treasury" ("Strasznego Skarbu"), zawierającego piosenki inspirowane książkami Snicketa a wykonywanie przez Gothic Archies, zespół Merrita.

Ponadto w dniu dzisiejszym niefortunna strona otwiera dział download. Na początek proponujemy jeden z sześciu szablonów na Wasze blogi, zaś w przyszłości oczekujcie poszerzania działu o kolejne kategorie.

data: 03.05.2007, 17:30 / autor: Luniasta / kategoria: strona - aktualizacje
nie komentuj! (8)


authortracker

Wszyscy, którzy otrzymują regularnie newslettery ze strony Snicketa, z pewnością zauważyli już, że właśnie otrzymali kolejny, dotyczący między innymi wydanego dzisiaj zbioru mądrości Snicketa - "Horseradish: The Bitter Truths You Cannot Avoid".

Wszyscy, którzy uważnie codziennie przeglądają naszą stronę, z pewnością zauważyli, że pojawiło się u nas owego newsletterra tłumaczenie.

data: 24.04.2007, 16:15 / autor: Luniasta / kategoria: seria niefortunnych zdarzeń
nie komentuj! (3)


postaci, aktorzy i rejestracje

Z pewnością wolelibyście skorzystać z tych krótkich, słonecznych chwil, niż siedzieć i czytać tego nieszczęsnego newsa. Tymczasem siedząc tutaj, możecie natknąć się na nowe opisy postaci pojawiających się w Serii, również w "Końcu", lub na informacje dotyczące filmu "Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń" (przez który nieszczęścia Baudelaire'ów stały się nie tylko torturą dla wyobraźni czytelnika, ale i dla oczu widza), takie jak daty premier na całym świecie, lista aktorów, ekipy filmowej czy też informacje o polskim dubbingu.

Poza tym, jeśli spędzicie tu jeszcze chwilę, zdążycie zauważyć, że na stronie pojawiła się nowa wersja systemu newsów, w którym każdy może zarejestrować swój własny nick, a w dziale z twórczością wręcz od razu dodać własny fanart lub fanfiction, bez wysyłania maili, który pojawi się na stronie tuż po zatwierdzeniu przez moderatora.

data: 01.04.2007, 20:04 / autor: Luniasta / kategoria: strona - aktualizacje
nie komentuj! (2)


chrzan i authortracker

Wydawnictwo HarperCollins rozesłało authortracker donoszący o zbliżającym się wydaniu książki "Horseradish: Bitter Truths You Can't Avoid" ("Chrzan: Gorzkie prawdy, których nie możesz uniknąć"); strona dotycząca książki pojawiła się także na oficjalnej stronie Snicketa.

Zapraszamy do czytania tłumaczenia authortrackera.

data: 29.03.2007, 19:54 / autor: Random / kategoria: seria niefortunnych zdarzeń
nie komentuj! (22)


poprzednie / 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / następne

Content Management Powered by CuteNews System
idź do góry
© Copyright 2006-2010 Random and Luniasta / XHTML 1.0 Strict Valid /
gdyby nie fakt, że Internet Explorer to beznadziejna przeglądarka, nie byłoby tego tekstu