Wielce Zwodnicza Scenografia Strony - wybierz przebranie: Sprawa Baudelaire'ów, Tajemnica WZS lub Snicket

seria niefortunnych zdarzeń

ankieta

Redakcja Niefortunnej Strony niezmiennie chciałaby, aby była ona jak najpełniejszym źródłem informacji dla każdego żądnego wiedzy fana Serii Niefortunnych Zdarzeń. Nieustannie pracujemy nad udoskonaleniami natury technicznej i staramy się zdobywać informacje gdzie indziej dla polskiego fana niedostępne. Jednak aby Niefortunna Strona była jak najbliższa doskonałości, potrzebujemy pomocy.

Jeżeli uważasz, że stronie czegoś brakuje lub jest coś, co chciałbyś aby się na niej znalazło - daj nam znak. Możesz do nas zamailować, lub, co chyba jest łatwiejsze, po prostu napisać to w komentarzu do tego newsa. Wasze uwagi są dla nas bezcenne.

data: 17.03.2007, 21:46 / autor: Luniasta / kategoria: strona - techniczne
nie komentuj! (22)


zapytaj Snicketa

Na oficjalnej stronie Lemony'ego Snicketa pojawił się niedawno nowy dział, dzięki którym możecie zapytać Snicketa o radę.

"Lemony Snicket pomógł już dziesiątkom ludzi, którzy, tak jak Ty, mieli problemy. Jeśli chciałbyś poprosić Lemony'ego Snicketa o radę, po prostu postępuj według tych wskazówek: (nie czytaj dalej!)

data: 02.03.2007, 18:02 / autor: Luniasta / kategoria: seria niefortunnych zdarzeń
nie komentuj! (0)


fanlisting i nowy dział forum

Dla wszystkich fanów cyklu "Seria Niefortunnych Zdarzeń", którzy chcieliby oficjalnie przyznać się do tego, że darzą perwersyjną sympatią smutne książki Snicketa, a także poznać innych fanów, uruchamiamy pierwszy polski fanlisting SNZ. Znajdziecie go pod adresem Seria Niefortunnych Zdarzeń - Fanlisting. Zapraszamy wszystkich wolontariuszy do wpisywania się.

Fanów "Serii Niefortunnych Zdarzeń", którzy nie zabrnęli w nią tak głęboko jak inni, co tutaj oznacza "nie przeczytali jeszcze wszystkich tomów i nie chcą psuć sobie niespodzianki spoilerami", zapraszamy natomiast do nowego działu na naszym forum - Ponure Początki. Dział jest przeznaczony do dyskusji na temat pierwszych ksiąg SNZ.

data: 25.02.2007, 12:31 / autor: Random / kategoria: strona - aktualizacje
nie komentuj! (8)


listy miłosne i zakochane pary <3

Od dnia dzisiejszego na stronie LemonySnicket.Com można odsłuchać nagrane przez samego Lemony'ego Snicketa zwycięskie listy nadesłane na konkurs na list Beatrycze, o czym informuje między innymi dzisiejszy newsletter (tłumaczenie już dostępne na naszej stronie).

Ponadto w dziale z twórczością już za kilka chwil znajda się kolejne wspaniałe prace, tym razem tematycznie przedstawiające najromantyczniejsze momenty z Serii. Zapraszamy do podziwiania i komentowania.

data: 14.02.2007, 19:23 / autor: Luniasta / kategoria: seria niefortunnych zdarzeń
nie komentuj! (16)


nowy design forum

Wszystkich fanów SNZ - tych, którzy regularnie udzielają się na forum, tych, którzy piszą raz na jakiś czas, tych, którzy jedynie obserwują nasze rozmowy, a także tych, którzy forumowiczami dopiero zostaną - informujemy, że zmieniłyśmy oprawę graficzną Niefortunne Forum. Użytkownicy mogą wybrać teraz jedno z dwóch opartych na stylach strony przebrań - "Tajemnicę WZS" lub "Sprawę Baudelaire'ów". Na forum funkcjonuje także w fazie testowej nowa wersja językowa, którą możecie odnaleźć pod nazwą SNZ.

Zapraszamy do testowania styli i rejestracji na forum. Wszelkie uwagi co do ich funkcjonowania i wyglądu prosimy zgłaszać w komentarzach.

data: 11.02.2007, 21:54 / autor: Random / kategoria: strona - techniczne
nie komentuj! (4)


fanarty

Jeżeli w szare, smutne, długie, samotne zimowe wieczory chcielibyście w jakikolwiek sposób poprawić sobie humor, radzimy unikać działu naszej strony poświęconemu twórczości fanów, gdyż została ona właśnie uzupełniona o kolejne przygnębiające prace zagranicznych artystów.

data: 05.02.2007, 19:22 / autor: Luniasta / kategoria: strona - aktualizacje
nie komentuj! (3)


authortracker

Spieszymy donieść, że wydawnictwo Harper Collins rozesłało kolejny authortracker, tym razem informujący o konkursie na list Beatrycze, o którym już pisałyśmy na stronie. Zainteresowanych, jak zwykle zapraszamy do przeczytania tłumaczenia, dostępnego tutaj.

data: 23.01.2007, 13:53 / autor: Luniasta / kategoria: seria niefortunnych zdarzeń
nie komentuj! (30)


poprzednie / 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / następne

Content Management Powered by CuteNews System
idź do góry
© Copyright 2006-2010 Random and Luniasta / XHTML 1.0 Strict Valid /
gdyby nie fakt, że Internet Explorer to beznadziejna przeglądarka, nie byłoby tego tekstu