Wielce Zwodnicza Scenografia Strony - wybierz przebranie: Sprawa Baudelaire'ów, Tajemnica WZS lub Snicket

seria niefortunnych zdarzeń

chrzan, authortracker, recenzje, ilustracje

W tym pochmurnym dniu (jakby pogoda przeczuwała, co nastąpi i protestowała przygnębiającymi chmurami) Niefortunna Strona chciałaby nie tylko przypomnieć o wciąż trwającym konkursie, ale również i dostarczyć polskim fanom kolejnej garści informacji.

Na dobry początek radzi unikać Wam galerii, aby nie natknąć się na ilustracje z broszurowego wydania "Ogromnego okna". Ponadto lepiej nie przeglądać akt, gdyż natknąć się tam można na recenzje Serii i kolejny authortracker, zawierający m.in. koszmarny quiz.

Kiedy ominiecie już te wszystkie zagrożenia, nie zaglądajcie do podstrony o Horseradish, zawierającej wstęp do książki, spis treści oraz dwa streszczenia. Od tego aspektu niniejszej aktualizacji odciągamy wszystkich szczególnie, gdyż "Chrzan" jest rzeczą tak przykra, iż obawiamy się, czy sama jego obecność na stronie nie spowodowała przyrostu kolejnych smutnych niespodzianek.

Czujcie się ostrzeżeni.

data: 02.10.2007, 08:05 / autor: Luniasta / kategoria: strona - aktualizacje
nie komentuj! (5)


data, okładka, tytuł

Jak zapewne najuważniejsi badacze twórczości pana Snicketa zdają sobie sprawę, polska edycja "The End" zbliża się wielkimi krokami. Niecałe trzy tygodnie przed samą premierą, redakcja Niefortunnej Strony otrzymała od wydawnictwa Egmont maila z kolejnymi, jakże niepokojącymi, informacjami dotyczącymi trzynastego, ostatniego już, tomu Serii Niefortunnych Zdarzeń.

To, o co pytają wszyscy, to data. Pytanie niezwykle istotne, a jednak odpowiedź na nie będzie najmniej emocjonującą rzeczą tego newsa, gdyż data 8 października 2007 znana była od dawna i od dawna była na Niefortunnej Stronie opublikowana. Nie były wcześniej publikowane natomiast zarówno okładka, jak i tytuł, które niniejszym mamy wątpliwą przyjemność zaprezentować. (nie czytaj dalej!)

data: 19.09.2007, 19:51 / autor: Luniasta / kategoria: seria niefortunnych zdarzeń
nie komentuj! (64)


koszmarny konkurs

W związku ze zbliżającą się premierą "Końca", trzynastego i ostatniego tomu Serii Niefortunnych Zdarzeń, administracja niefortunnej strony pragnie ogłosić konkurs, który odciągnie Waszą uwagę od tej przerażającej premiery.

Zasady są proste. W terminie 4 września - 8 października prześlij na nasz adres mailowy pracę graficzną. Może to być zdjęcie, obraz, rysunek, kolaż - co tylko przyjdzie Ci do głowy. Temat przewodni konkursu: WZS.

Jeden uczestnik konkursu może przesłać maksymalnie trzy prace, z których najlepsza wybrana przez jury zostanie wybrana jako praca reprezentująca uczestnika.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 13 października 2007 roku, a wyłoniony zwycięzca otrzyma nagrodę książkową ufundowaną przez wydawnictwo Egmont.

Czekamy na zgłoszenia i życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom. (nie czytaj dalej!)

data: 04.09.2007, 20:19 / autor: Luniasta / kategoria: strona - aktualizacje
nie komentuj! (27)


galerie, paperbacki i konkursy

Czy życie badaczy sprawy Baudelaire'ów może stać się jeszcze bardziej ponure? Oczywiście, że tak - administracja Niefortunnej Strony zadbała o zepsucie im i tak fatalnego nastroju sporą aktualizacją.

W pierwszej kolejności - żeby odstraszyć was od czytania dalszej części newsa - informujemy o ankiecie na temat konkursu o SNZ, która pojawiła się na forum. Mamy nadzieję, że konkurs ten nie spotka się z waszym zainteresowaniem, bo uważamy, że przewidziane w nim nagrody powinny zostać jak najszybciej zniszczone, spalone i/lub zakopane.

Na użytkowników, którzy mieli nadzieję, że być może poznanie losów sierot zostało zaoszczędzone mieszkańcom innych krajów, przykra niespodzianka czeka w... (nie czytaj dalej!)

data: 23.08.2007, 01:09 / autor: Random / kategoria: strona - aktualizacje
nie komentuj! (4)


sto lat

Dzisiaj mija równe trzysta sześćdziesiąt pięć dni, odkąd nasza strona zaczęła przybliżać Wam szczegóły dotyczące wyników pracy pana Snicketa. Jest to zajęcie niewdzięczne, ale wierzymy, że zdołałyśmy naświetlić sprawę Baudelaire'ów polskim fanom Snicketa nieco dokładniej przez ten rok. Mamy nadzieję, że nie wywołałyśmy zbyt wielu Waszych łez.

W tak znaczącym dniu, oddajemy do Waszej dyspozycji nowy system wyświetlania obrazków w galeriach - system, jak mamy nadzieję, sprawniejszy i czytelniejszy. Zapraszamy do oglądania.

Ponadto, dla wytrwałych czytelników... (nie czytaj dalej!)

data: 13.08.2007, 23:15 / autor: Luniasta / kategoria: strona - aktualizacje
nie komentuj! (15)


złowroga zieleń

W ten pierwszy dzień kolejnego miesiąca obfitującego w bezlitosne upały i ulewne deszcze, w niemal rok po rozpoczęciu swojej działalności, redakcja Niefortunnej strony ma zaszczyt przedstawić nowe przebranie strony i forum. Wszystkich, którzy woleli poprzednie dwa spieszymy uspokoić, że nadal są dostępne, zaś wszystkich, którym poprzednie dwa nie przypadły do gustu, zapraszamy do używania nowego.

Redakcja Niefortunnej strony pragnie również ogłosić, że nowy styl jest inspirowany barwami Slytherinu i stworzony został w hołdzie dla dzielnego Regulusa Blacka.

data: 01.08.2007, 19:01 / autor: Luniasta / kategoria: strona - aktualizacje
nie komentuj! (9)


authortracker na lipiec

Dzisiaj przedstawiamy tłumaczenie lipcowego authortrackera, dostępne jak zwykle tutaj. Opóźnienie spowodowane zostało wyjazdem administracji na wakacje.

Authortracker informuje przede wszystkim o krótkiej flashowej animacji dostępnej na stronie LemonySnicket.Com, ostrzegający przed niebezpieczeństwami związanymi z kupnem reedycji "Serii niefortunnych zdarzeń".

data: 31.07.2007, 12:25 / autor: Luniasta / kategoria: strona - aktualizacje
nie komentuj! (0)


poprzednie / 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / następne

Content Management Powered by CuteNews System
idź do góry
© Copyright 2006-2010 Random and Luniasta / XHTML 1.0 Strict Valid /
gdyby nie fakt, że Internet Explorer to beznadziejna przeglądarka, nie byłoby tego tekstu