Wielce Zwodnicza Scenografia Strony - wybierz przebranie: Sprawa Baudelaire'ów, Tajemnica WZS lub Snicket

seria niefortunnych zdarzeń

galerie, paperbacki i konkursy

Czy życie badaczy sprawy Baudelaire'ów może stać się jeszcze bardziej ponure? Oczywiście, że tak - administracja Niefortunnej Strony zadbała o zepsucie im i tak fatalnego nastroju sporą aktualizacją.

W pierwszej kolejności - żeby odstraszyć was od czytania dalszej części newsa - informujemy o ankiecie na temat konkursu o SNZ, która pojawiła się na forum. Mamy nadzieję, że konkurs ten nie spotka się z waszym zainteresowaniem, bo uważamy, że przewidziane w nim nagrody powinny zostać jak najszybciej zniszczone, spalone i/lub zakopane.

Na użytkowników, którzy mieli nadzieję, że być może poznanie losów sierot zostało zaoszczędzone mieszkańcom innych krajów, przykra niespodzianka czeka w galerii. Galeria okładek wzbogaciła się o kilka całkiem nowych zestawów książek (między innymi z Chorwacji, Czech, Finlandii i Grecji - a to dopiero pierwsza połowa alfabetu), zaktualizowano także galerie pozostałych krajów. Nowością jest możliwość przeglądania okładek według tomów. Mamy cichą nadzieję, że nikt nie okaże się na tyle nierozsądny, żeby szukać tej funkcji w menu.

Oprócz tego na stronie pojawiają się budzące grozę materiały na temat broszurowych wydań SNZ w krajach anglojęzycznych. Użytkownikom chcącym poznać ich tajniki polecamy przeczytać artykuł o niefortunnych paperbackach, przejrzeć listę dostępnych i planowanych wydań i obejrzeć ich okładki, a także - za co podziękowania należą się nieocenionej Luniastej - obejrzeć ilustracje z broszurowego wydania "Przykrego Początku".

data: 23.08.2007, 01:09 / autor: Random / kategoria: strona - aktualizacje

4 komentarzy


autor: Kimberly / data: 17.05.2014, 03:00:15

This post couldn't come at a beettr time! I had our third son last Friday and he has been in the NICU ever since with some serious complications, just got to hold him for the first time tonight. We went through something similar with our oldest and I have been reminding myself how far he has come....along with a lot of praying! :)These are the things Mommies never forget! Thank you for this post!!


autor: Janaina / data: 16.05.2014, 22:53:03

I've not read any of these, but I know they are popular at the kids' scoohl. Love the title, and I love the idea of them meeting up with all their previous adversaries! You can almost feel the tension building from your review!


autor: Victor / data: 16.05.2014, 18:24:21

I've not read any of these, but I know they are popular at the kids' shocol. Love the title, and I love the idea of them meeting up with all their previous adversaries! You can almost feel the tension building from your review!


autor: Mahala / data: 16.02.2012, 11:13:42

You've got to be kidding me-it's so transaprenlty clear now!


dodaj komentarz

Pseudonim:

adres e-mail (opcjonalny):


Komentarz:| Zapomnij mnie

Administracja zastrzega sobie prawo do poprawiania błędów w komentarzach.

Content Management Powered by CuteNews System
idź do góry
© Copyright 2006-2010 Random and Luniasta / XHTML 1.0 Strict Valid /
gdyby nie fakt, że Internet Explorer to beznadziejna przeglądarka, nie byłoby tego tekstu